Výsledky závodu Běh pro Zuzanku - 6,2 km - Praha, Milíčovský les - 9.6.2021

7. ročník

Abs. pořadí St.č.  Jméno  Klub Ročník Kategorie Čas Junioři MA 20-39 MB 40-49 MC 50-59 MD od 60 Juniorky ZA 20-39 ZB 40-49 ZC 50-59 ZD od 60
1. 41  Šimon Beránek  Slavoj Koloděje 1994 MA 20-39 0:20:54 1.
2. 42  Tomáš Mach  Ztělesněné Zlo 1992 MA 20-39 0:21:32 2.
3. 1  Lukáš Novák  AC SAKÉ KATEŘINKY 1982 MA 20-39 0:23:03 3.
4. 8  Saša Kasal  Ješovice rednecks 1991 MA 20-39 0:23:04 4.
5. 27  Jan Valášek  Spartak Praha 4 1988 MA 20-39 0:23:25 5.
6. 33  Martin Janda  KOB Dobruška 1980 MB 40-49 0:23:33 1.
7. 12  Vojtěch Vrablík  Praha 2002 Junioři 0:24:10 1.
8. 32  Petr Eliáš  Praha 12 - Komořany 1985 MA 20-39 0:24:26 6.
9. 3  Ondřej Teplý  Café racers 1978 MB 40-49 0:25:49 2.
10. 38  Jiří Neuman  Kamenný Přívoz 1974 MB 40-49 0:27:28 3.
11. 18  Tomáš Kadleček  SKBU Hostivař 2005 Junioři 0:27:35 2.
12. 10  Michal Mařík  Praha 1975 MB 40-49 0:27:37 4.
13. 39  Daniel Šístek  OB Sparta 1975 MB 40-49 0:27:37 5.
14. 9  Radek Černý  Adidas Runners Prague 1987 MA 20-39 0:27:43 7.
15. 5  Ivan Brenišin  Praha 4 1968 MC 50-59 0:28:40 1.
16. 31  František Podzimek   1981 MB 40-49 0:28:46 6.
17. 19  Jakub Ondříček  SKBU Hostivař 2005 Junioři 0:28:59 3.
18. 28  Klára Šafránková  Mašer Klub 1978 ZB 40-49 0:29:26 1.
19. 11  Filip Fuchs  Kolín, AC Plochá chodidla 1975 MB 40-49 0:29:39 7.
20. 25  Michal Strnad  SKBU Hostivař 1976 MB 40-49 0:29:55 8.
21. 37  Mariana Krejčíková  SKBU Hostivař 2006 Juniorky 0:30:18 1.
22. 20  Karel Kalina  SKBU Hostivař 2005 Junioři 0:32:50 4.
23. 2  Hana Marková  AC SAKÉ KATEŘINKY 1959 ZD od 60 0:33:23 1.
24. 13  Klára Vrablíková  Praha 1972 ZB 40-49 0:34:05 2.
25. 15  Tomáš Hašek  SKBU Hostivař 2003 Junioři 0:34:07 5.
26. 44  Simona Soukupová  B4 1974 ZB 40-49 0:34:16 3.
27. 35  Bára Kasalová  Ješšovice 1961 ZD od 60 0:34:44 2.
28. 22  Denis Studeňak  SKBU Hostivař 2005 Junioři 0:34:46 6.
29. 43  Zuzana Setínková  DKP 1957 ZD od 60 0:34:48 3.
30. 14  Josef Kohlíček  Praha 4 1952 MD od 60 0:35:23 1.
31. 29  Tomáš Ledvina  Bonbon 1963 MC 50-59 0:39:10 2.
32. 30  Jakub Machačka  AC Saké Kateřinky 1981 MB 40-49 0:39:20 9.
33. 6  Pavla Šlapáková  Praha 9, AC Tlusté Machny 1974 ZB 40-49 0:40:37 4.
34. 36  Zdeňka Pavlíčková  Happy Team 1962 ZC 50-59 0:44:31 1.

Počet dokončivších závodníků: 34 - Junioři (6), MA 20-39 (7), MB 40-49 (9), MC 50-59 (2), MD od 60 (1), Juniorky (1), ZA 20-39 (0), ZB 40-49 (4), ZC 50-59 (1), ZD od 60 (3)
Počet nedokončivších závodníků: 0
Počet startujících závodníků: 34
Počet přihlášených závodníků předem: 33
Počet přihlášených závodníků na místě: 7
Nejmladší účastník: Mariana Krejčíková (2006)
Nejstarší účastník: Josef Kohlíček (1952)
Traťový rekord ženy: Iveta Šístková (25:27, 2017)
Traťový rekord muži: Šimon Beránek (20:54, 2021)
Počasí: polojasno, 25°C, bezvětří
Závod proběhnul za poklidné atmosféry bez zranění.
Činovníci závodu: ředitel závodu: Lukáš Novák, hlavní rozhodčí: Vilém Řehák

V Milíčovském lese 9.6.2021